Lümen Folyo

Lümen Folyo

Lümen Folyo; ışık kaynagından topladığı enerjiyi karanlık bir ortamda 4-5 saat boyunca parlayarak verebilen; acil çıkış, uyarı, ikaz yada gece aydınlatmalarında kullanılan bir reklam malzemesidir.

Lümen Folyo içeriğindeki hammaddede zehirleyici madde yoktur ve lümen folyolarımız radyasyon içermez. Kullanması gereken aynı kimyasal hammadde özellikleriyle her zaman aynı şekilde üretilir. Lümen Folyo ışığı mükemmel olarak emer ve sonrasında çok iyi bir şekilde ışığı dışarıya verme özelliğine sahiptir.

Lümen Folyolar normal bir odada aldığı ışık gücünü 10 ile 30 dakika arasında toplar ve vereceği karanlıktaki ışık yayma gücü ise 4 ile 10 saat arasındadır.

Lümen Folyolar aynı zamanda elektrik olmayan ya da insan gücünün ışık veremeyecek yerlerde de kullanılabilir. Ömür boyu kullanılabilecek kadar sağlam bir üründür. Lümen Folyoların çerisinde zararsız hammadde kullanıldığı için sağlıklıdır. Lümen folyosu çizim makinesi, dijital baskı makinesi ve Solvent baskı makineleri için de çok uygundur.

Lümen Folyo Kullanım Alanları

Yeşil Lümen Folyolar hem dış hem de iç mekanlarda kullanılır. Yangın söndürme araç ve gereçlerinde, Uyarı işaretlerinde, tren tramvay yol gösteren levhalarda, kapı üzerine bilgi panolarında ve dekorasyon olarak genel her yerde kullanılır. İç mekanda 20 yıl ve dış mekanda da 7 sene kullanılabilir özelliği vardır.